/  / Toyota Yaris Last Minute

PROMOCJA | Toyota Yaris Last Minute

null
© Toyota
null

Dzięki promocji Last Minute już od 40 900 złotych kupić można egzemplarz modelu Toyota Yaris, który ma na pokładzie m.in. klimatyzację manualną oraz skórzaną kierownicę do sterowania radiem.

Dzięki akcji Last Minute samochód japońskiej marki w wersji 3-drzwiowej z silnikiem benzynowym 1.0 w wersji Active (klimatyzacja manualna, cztery poduszki powietrzne, elektryczne szyby z przodu, centralny zamek, radio, skórzana kierownica z przyciskami do sterowania radiem, elektrycznie regulowane lusterka boczne) kosztuje już od 40 900 złotych.

W ramach specjalnej oferty model Toyota Yaris jest dostępny z rabatami, które sięgają nawet 5 600 złotych (jak w przypadku opisanej wyżej wersji nadwoziowo-wyposażeniowej).

Maja Lesińska z firmy Toyota Carter Gdańsk potencjalnym nabywcom Yarisa w promocji radzi się pospieszyć. "Z dnia na dzień ilość samochodów objętych ofertą Last Minute maleje. Oznacza to, że na dziś nie ma w dostępności już wszystkich wersji i kolorów. Sytuacja z godziny na godzinę się zmienia".

W drugiej połowie roku w polskich salonach sprzedaży pojawi się Toyota Yaris po gruntowych zmianach modernizacyjnych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane