/  / Toyota Land Cruiser V8 Limited

CENY | Toyota Land Cruiser V8 Limited

null
© Toyota
null

Toyota Land Cruiser V8 schodzi ze sceny. W ramach pożegnania z klientami polskich salonów "japończyk" kusi bogato wyposażoną wersją specjalną Limited – z cenami od 429 000 złotych.

W związku z ostatnią okazją na zakup modelu Toyota Land Cruiser V8 – wycofywanego ze sprzedaży z powodu zaostrzenia norm emisji spalin w krajach Unii Europejskiej – na klientów w Polsce czeka wersja specjalna Land Cruiser V8 Limited. Specyfikacja bazuje na najbogatszym wariancie Prestige + Invincible, do którego dodano w standardzie takie elementy jak automatyczna klimatyzacja 4-strefowa, podgrzewane siedzenia w drugim rzędzie, skórzana i podgrzewana kierownica z elementami imitującymi drewno, system telematyczny MetaTrak z aplikacją mobilną, a także dodatkowe oznaczenia "LIMITED".

Na polskim rynku Land Cruiser V8 Limited występuje z silnikiem wysokoprężnym 4.5 D-4D. W podstawowej wersji motor rozwija maksymalnie 272 KM oraz 650 Nm momentu obrotowego, współpracując z 6-biegowym "automatem". Ceny wynoszą od 429 000 złotych.

4,5-litrowego diesla można też wybrać w konfiguracji z modułem PowerBoost – całość za 436 000 złotych. Dzięki funkcji PowerBoost moc silnika rośnie od 318 koni, natomiast maksymalny moment obrotowy – do 740 Nm.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane