/  / Toyota Dobrygowski uhonorowana nagrodą Dealera Roku

Toyota Dobrygowski uhonorowana nagrodą Dealera Roku

Toyota Dobrygowski|
null
null

Podczas niedawnego spotkania dealerów w siedzibie Toyota Motor Poland w Warszawie ogłoszono wyniki rocznych zmagań 63 autoryzowanych stacji dealerskich Toyoty. Po raz trzeci z rzędu zaszczytny tytuł Dealera Roku przypadł w udziale lubińskiej firmie Toyota Dobrygowski.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nagroda Dealera Roku, przyznawana od 2008 roku, stanowi najwyższe wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Toyota Motor Poland. W tym najbardziej prestiżowym konkursie o wygranej decydują wyniki punktowe zgromadzone w wielu kategoriach. Brane są pod uwagę m.in. zadowolenie klientów w dziale handlowym i dziale serwisu, liczba sprzedanych samochodów czy akcesoriów oraz udział w sprzedaży samochodów nowych do używanych.

"To szczególne wyróżnienie, przyznane nam po raz trzeci, jest najlepszym podsumowaniem wkładu pracy, standardów obsługi i jakości usług. Statuetka Dealera Roku 2012 należy się każdemu z naszych klientów oraz pracowników, ponieważ tylko zjednoczenie sił i wzajemna kooperacja dają rezultat w postaci całkowitego zadowolenia - podkreśla Sebastian Myślikowski, kierownik handlowy Toyota Dobrygowski.

"Historia naszej firmy sięga roku 1979 roku, natomiast od 1991 roku zgodnie ze standardami Toyoty dbamy o jakość obsługi naszych klientów. Czynimy to nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat, zajmując w zakresie serwisu i sprzedaży samochodów wysokie miejsca wśród stacji Toyoty w Polsce, a kolejna statuetka Dealera Roku jest tego dowodem - przypomina Krzysztof Dobrygowski, prezes autoryzowanej stacji dealerskiej Toyota Dobrygowski.

"Rok 2013 jest dla nas wyjątkowy, po pierwsze za sprawą trzeciego pod rząd wyróżnienia przyznanego nam przez Toyota Motor Poland, a po drugie, 1 października 2013 roku w Długołęce pod Wrocławiem planujemy uroczyste otwarcie drugiej stacji Toyota Dobrygowski. Inwestycja liczy powierzchnię ponad 4000 m2, a znajdzie się na niej ponad 20 stanowisk obsługowych, restauracja, dwie poczekalnie dla klientów, centrum sprzedaży samochodów nowych i aut w programie 'Używane z gwarancją', myjnia, lakiernia, blacharnia itd".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane