/  / Toyota będzie oferować dwie generacje Aurisa w Polsce

Toyota będzie oferować dwie generacje Aurisa w Polsce

TMP|
Toyota Auris nowej generacji
© Toyota
Toyota Auris nowej generacji

Najnowsza, druga generacja Toyoty Auris zadebiutowała w dniach 11-13 stycznia we wszystkich salonach koncernu w Polsce. Jak podkreśla generalny importer, auto spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem, w pierwszym dniu sprzedaży znajdując 100 klientów.

Aby powiększyć dostępność cenową samochodów kompaktowych w Polsce, Toyota utrzymuje w 2013 r. w swojej ofercie model poprzedniej generacji, który dla lepszego odróżnienia nazwano Auris Classic.

Samochód będzie dostępny z benzynowym silnikiem 1.33 o mocy 99 KM. W wyposażeniu wersji Classic znajduje się m.in. klimatyzacja, radio z wyjściami AUX i USB, skórzana kierownica z przyciskami do sterowania radiem czy lakierowane klamki i podgrzewane lusterka zewnętrzne z funkcją elektrycznego składania.

Z ceną 52 900 zł Auris Classic będzie jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku kompaktów w Polsce, oferując sprawdzoną technologię, najwyższą jakość i bezawaryjność oraz przestronne wnętrze.

Jak podkreśla generalny importer, Toyota Auris Classic dzięki optymalnemu wyposażeniu i dostępności cenowej ma stać się alternatywą zarówno dla pojazdów segmentu B, jak i droższych samochodów kompaktowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane