/  / Top modele Subaru w Niemczech

Top modele Subaru w Niemczech

null
© Subaru
null

Który z modeli japońskiej marki cieszy się aktualnie największą popularnością w Niemczech? Czy to Subaru XV, a może raczej Forester – mogący pochwalić się o wiele dłuższą karierą rynkową?

Według danych za dwa pierwsze miesiące bieżącego roku, najpopularniejszym modelem marki Subaru na rynku niemieckim był Forester. Łącznie uzyskał on wynik na poziomie prawie 545 egzemplarzy. Jak dotychczas nieco popularniejsza w obrębie gamy okazuje się wersja diesel, której wynik przekroczył 280 rejestracji.

Z kolei wspomniany wyżej model Subaru XV uzyskał w rankingu popularności w obrębie marki miejsce drugie – od stycznia wynik sprzedaży dla rynku niemieckiego wynosi prawie 300 rejestracji.

Co ciekawe, również w zbiorczym zestawieniu sprzedaży AD 2014 to Forester pewnie zajął pierwsze miejsce w rankingach marki na rynku niemieckim (prawie 3 100 sztuk), natomiast modelowi Subaru XV przypadł tytuł wicelidera (niecałe 2 000 egzemplarzy).

Przypomnijmy, że w dniach 14-15 marca odbyła się w polskiej sieci dealerskiej akcja z cyklu Dni Otwarte. Jego głównym bohaterem był Subaru Outback, który doczekał się następcy piątej generacji. Ceny nowego Outbacka nad Wisłą zaczynają się od 34 400 euro (PATRZ TUTAJ).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane