/  / Top modele Mitsubishi w Niemczech

Top modele Mitsubishi w Niemczech

null
© Mitsubishi
null

ASX, Outlander, a może miejski Space Star – który model z gamy Mitsubishi cieszy się na rynku niemieckim największym wzięciem?

Jak wynika z posumowania wyników rejestracji nowych aut osobowych na rynku w Niemczech, najchętniej wybieranym modelem marki Mitsubishi jest nad Renem miejski model – Space Star. Od stycznia do końca marca naliczono się łącznie nieco ponad 3 100 rejestracji.

Drugim w rankingu popularności modelem spod znaku diamentów jest Mitsubishi ASX – aktualny lider sprzedaży Mitsubishi w Polsce. W pierwszym kwartale "japończyk" uzyskał nad Renem wynik blisko 2 400 egzemplarzy. Co ciekawe, w samym marcu ASX pokonał nawet w koncernowych statystykach wspomnianego wyżej Space Stara.

Pierwszą trójkę topowych modeli Mitsubishi na rynku niemieckim zamyka natomiast Outlander. Uzyskany wolumen na koniec kwartału to prawie 1 250 rejestracji.

DEKRA 2015: Mitsubishi ASX w czołówce

Mitsubishi – jako cała marka – w pierwszym kwartale wypracowała na rynku niemieckim wynik na poziomie prawie 7 500 rejestracji. To aż o 57,5% więcej niż przed rokiem.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane