/  / Top Gear Live 2013 coraz bliżej

Top Gear Live 2013 coraz bliżej

Verva Street Racing 2013|
null
© Top Gear Live
nullnull

Już 21 września na Stadionie Narodowym zobaczymy pojedynek symbolicznych reprezentacji Polski oraz Anglii, które zmierzą się w pełnym humoru i walki meczu ...samochodowego futbolu!

Mecz Polska-Anglia będzie finałem widowiska. Szczypta piłkarskich emocji doda pikanterii najważniejszej imprezie motoryzacyjnej roku.

Jak podkreślają organizatorzy, polska odsłona Top Gear Live będzie największą w historii edycją show na świecie. Wszystko wskazuje na to, że na Stadionie Narodowym tego wieczoru zasiądzie komplet widzów i padnie frekwencyjny rekord imprezy.

"Z radością przyjęliśmy pomysł wprowadzenia do programu Top Gear Live meczu samochodowej piłki nożnej. Piłka nożna i motoryzacja to przecież dwie z największych narodowych pasji Polaków. Jestem przekonany, że naszym brytyjskim kolegom uda się w dowcipny sposób uchwycić ich wyjątkowy charakter. Trzymam też kciuki za zwycięstwo biało-czerwonych na Stadionie Narodowym - mówi z uśmiechem Leszek Kurnicki, dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN Orlen.

Skład obu drużyn będą tworzyć członkowie brytyjskiej ekipy Top Gear Live, a znani z ekranu prezenterzy staną na ich czele. Richard Hammond wcieli się w rolę kapitana Anglii, James May poprowadzi reprezentację Polski, a sędzią zostanie Jeremy Clarkson.

Obie drużyny wyjadą na płytę stadionu w składzie 5 samochodów każda. Cel jest taki sam jak w klasycznym futbolu, czyli strzelenie większej liczby bramek niż przeciwnik.

Nie zabraknie narodowych barw obu drużyn, popisowego dryblingu, pięknych zwodów i celnych strzałów w okienko. Choć rozmiar piłki będzie dostosowany do wielkości aut, mecz samochodowego futbolu to prawdziwy test wytrzymałości i zdolności manewrowania dla kierowców.
 
Pojedynki Polski i Anglii wzbudzają ogromne emocje od przynajmniej 30 lat, kiedy nasza reprezentacja wywalczyła na Wembley pamiętny remis 1:1.

Zanim 15 października dojdzie do kolejnego spotkania piłkarzy Anglii i Polski, prowadzący Top Gear rozstrzygną tę rywalizację w swoim stylu. Miłośników futbolu z pewnością ucieszą nawiązania do historycznych meczów obu drużyn. A zanim na stadion wjadą prezenterzy Top Gear Live, publiczność rozgrzeje rywalizacja polskich gwiazd motoryzacji/członków zespołu Verva Racing Team oraz Orlen Team.

Część Top Gear Live będzie prowadzona w języku angielskim, stąd dla widzów uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której będą mogli słuchać tłumaczenia angielsko-polskiego.

Organizator zaleca zabranie ze sobą telefonów komórkowych z funkcją radia oraz słuchawek. Odbiór częstotliwości będzie także możliwy za pomocą zestawów radiowych Verva Street Racing, dostępnych w cenie 20 złotych na terenie imprezy.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane