/  / Tesla oczami niemieckich klientów

Tesla oczami niemieckich klientów

null
© Tesla
null

Jakie notowania wśród użytkowników motoryzacji nad Renem ma marka słynąca z produkcji nowoczesnych i atrakcyjnie dla oka zaprojektowanych aut z napędem elektrycznym?

Niemiecki magazyn "Auto Zeitung" już od 12 lat publikuje wyniki rankingu Image Report, w którym mogą wziąć udział czytelnicy oraz użytkownicy motoryzacji nad Renem. Opracowanie uwzględnia 20 obszarów, które jako całość mają wpływ na postrzeganie pozycji rynkowej danej marki w Niemczech.

W tegorocznej edycji ankiety wygrał Mercedes, zaś wspomniana na początku Tesla wylądowała na pozycji #9. To lepiej nawet niż Ferrari czy Lamborghini. W porównaniu z rankingiem A.D. 2015 Tesla awansowała w górę o sześć oczek (rekord w TOP-10), natomiast na przestrzeni ostatnich dwóch lat – aż o 11.

Tesla w poszczególnych kategoriach rankingu Image Report dwukrotnie plasuje się nawet na miejscu pierwszym. Jako lider wśród marek, które według osób zainteresowanych motoryzacją tworzą samochody najbardziej przyjazne dla środowiska (50,1%), a także jako gracz, który oferuje samochody z najbardziej oszczędnymi układami napędowymi (34,7%).


comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane