/  / Targi Paryż 2016 – Kogo zabrakło

Targi Paryż 2016 – Kogo zabrakło

null
© Renault
null

Na wystawie "Mondial de l'Automobile 2016" zaprezentowano mnóstwo motoryzacyjnych nowości. Uwaga części mediów zwrócona była jednak na grupę marek, których w stolicy Francji zabrakło.

I tak na jesiennym salonie w Paryżu nie przygotowano stoisk takich firm jak Ford, Mazda, Volvo, Aston Martin, Rolls-Royce, Bentley czy Lamborghini. Oczywiście można zastanawiać się nad przyczyną nieobecności tych marek na francuskiej wystawie. Brak interesujących nowości w gamie? Oszczędności? A może sprawy czysto logistyczne lub niesprzyjające terminy?

W linku TUTAJ znaleźć można natomiast zestawienie najważniejszych nowości modelowych, które pojawiły się na wystawie "Mondial de l'Automobile". Niektóre media motoryzacyjne spodziewały się w tym gronie jeszcze kilku debiutantów – w tym m.in. unowocześnionej wersji Volkswagena Golfa oraz BMW 5 i Opla Insignii nowej generacji. Nie znaczy to wcale, że samochodów tych nie ujrzymy wcale. Bardziej prawdopodobne natomiast, że wspomniane nowości ujrzą światło dzienne w nieco późniejszym terminie.

A do czołowych gwiazd paryskiej moto-wystawy zaliczyć można chociażby zupełnie nowego Nissana Micrę, Skodę Kodiaq, Audi Q5 po zmianach generacyjnych czy też spektakularny model koncepcyjny w postaci Renault Trezor.

comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane