/  / Taniej na Orlenie

Taniej na Orlenie

PKN Orlen|
null
© PKN Orlen
null

PKN Orlen obniżył ceny podstawowych paliw ON i EU95 na stacjach własnych nawet o 10 groszy na litrze. Z kolei paliwa premium Verva będzie można od najbliższego poniedziałku kupić nawet o 15 groszy na litrze taniej.

Wprowadzając obniżki, koncern zamierza utrzymać wyjątkowo dobre efekty prowadzonych w wakacje akcji promocyjnych, które spowodowały istotny wzrost popytu na paliwa na stacjach Orlen i Bliska.

"Trudne warunki makroekonomiczne powodują okresową niestabilność cen paliw. Dlatego chcemy dać impuls do utrzymania popytu na wyrównanym poziomie i zapewnić naszej sieci stacji odpowiednią skalę sprzedaży. Podobna taktyka sprawdziła się w ubiegłym roku w okresie podwyższonego ruchu turystycznego, przynosząc Orlenowi wzrost udziałów w rynku oraz liczne grono nowych, lojalnych klientów - mówi Marek Podstawa, członek zarządu ds. sprzedaży PKN Orlen.

Od 30 sierpnia ceny paliw standardowych produkowanych przez PKN są niższe o 10 groszy za litr.

Z kolei klienci segmentu premium będą mogli nabyć benzynę i olej napędowy Verva o 15 gr/l taniej przy zakupie minimum 30 litrów paliwa, dokonania płatności gotówką i przedstawienia kuponu rabatowego.

Kupon znaleźć będzie można już 3 września w najnowszym wydaniu magazynu "Szerokiej Drogi", kolportowanego na stacjach sieci PKN Orlen.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane