/  / Tanie Tankowanie z komórką coraz popularniejsze

Tanie Tankowanie z komórką coraz popularniejsze

null
null

W ciągu zaledwie 2 miesięcy ponad 10 tysięcy osób zdecydowało się zainstalować bezpłatną mobilną aplikację Tanie Tankowanie. W tym czasie blisko 40 tysięcy razy sprawdzano, jak zmieniają się ceny detaliczne paliw w Polsce. Co ciekawe z aplikacji korzystają nie tylko nasi kierowcy, ale także Niemcy, Norwegowie, Holendrzy, Brytyjczycy, Austriacy, Włosi, Czesi, Słowacy, a nawet Amerykanie.

Tanie Tankowanie to punkt odniesienia dla wszystkich kierowców, którzy chcą wiedzieć, co dzieje się z cenami paliw w Polsce. Aplikacja okazała się najbardziej pomocna w chwili gdy BM Reflex informowało w styczniu o najniższych od roku cenach paliw w Polsce. Większe zainteresowanie widać było również w chwili, gdy w połowie lutego ceny paliw na stacjach detalicznych znów mocno poszły w górę.

Aplikacja pozwala sprawdzić, ile średnio w Polsce kosztuje benzyna bezołowiowa 95 i 98 oktanów, olej napędowy oraz gaz LPG. Informuje o zmianach cen na stacjach dokonanych na przestrzeni ostatnich siedmiu dni. Pokazuje, ile staniał lub podrożał litr paliwa.

Tanie Tankowanie  dostępne jest bezpłatnie pod adresem:
http://www.beableto.pl/aplikacje.html
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane