/  / Tanie Tankowanie jeszcze bardziej pomocne

Tanie Tankowanie jeszcze bardziej pomocne

Be Able To|
null
nullnull

Dostępna jest już najnowsza wersja aplikacji Tanie Tankowanie 1.5.1. To zupełnie nowa odsłona pierwszego w Polsce mobilnego programu pokazującego aktualne ceny paliw w kraju. Skorzystać z niego bezpłatnie mogą użytkownicy telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Najnowsza wersja aplikacji pozwala już nie tylko sprawdzić, ile w Polsce średnio kosztuje benzyna bezołowiowa 95 i 98 oktanów, olej napędowy oraz gaz LPG. Tanie Tankowanie informuje już o tym, ile kosztują paliwa w każdym z szesnastu województw. Program wylicza również, w którym województwie paliwo jest najtańsze, a gdzie najdroższe oraz podaje tendencje panujące na rynku w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Tanie Tankowanie adresowane jest do wszystkich kierowców, którzy chcą wiedzieć, co dzieje się z cenami paliw w Polsce i chcą mieć punkt odniesienia do cen na stacjach, gdzie najczęściej tankują. Dzięki współpracy z BM Reflex, które od 20 lat zbiera informacje o cenach paliw, gwarantuje wiarygodne wskazania, bez potrzeby logowania się do programu i podawania swoich danych.

Aplikacja Tanie Tankowanie od grudnia 2012 roku dostępna jest w wersji na system Android, a od maja tego roku dla wszystkich użytkowników telefonów iPhone  W tym czasie blisko 150 tysięcy razy za pośrednictwem Taniego Tankowania sprawdzano ile kosztują paliwa w Polsce.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane