/  / Taki będzie nowy Nissan Micra?

Taki będzie nowy Nissan Micra?

null
© Władysław Adamczyk
nullnullnullnull

Na razie Nissan Sway to według oficjalnej wersji tylko projekt koncepcyjny. Ale poczekamy – zobaczymy. Kto jak kto, ale akurat Nissan dobrze wie, jak zaskakiwać pomysłami.

Nissan Sway, zaprezentowany szerokiej publiczności podczas marcowej wystawy Genewa 2015, to auto pozycjonowane w segmencie małych hatchbacków. Pojazd mierzy 4010 mm długości przy rozstawie osi, który ma 2570 mm. Przynależności modelu Sway to gamy marki łatwo się domyślić – przede wszystkim za sprawą charakterystycznego układu wlotu powietrza z motywem litery "V".

Jak mówi Shiro Nakamura, starszy wiceprezes ds. projektowania i dyrektor kreatywny w Nissan Motor: "Sway kontynuuje naszą tradycję kwestionowania schematów w poszczególnych segmentach rynku poprzez wprowadzanie nowatorskiego, wyróżniającego się i atrakcyjnego stylu – podobnie jak miało to miejsce w przypadku modeli Qashqai oraz Juke".


"Prezentując nowy samochód koncepcyjny w Genewie, Nissan eksperymentuje z pomysłami, które mogłyby wnieść powiew świeżości do segmentu małych hatchbacków - dodaje Nakamura.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane