/  / Tak będzie wyglądał nowy Renault Trafic?

Tak będzie wyglądał nowy Renault Trafic?

Renault|
null
© Renault
null

Renault po prawie 34 latach produkcji modelu Trafic, zdecydowało się pokazać zarys kolejnej generacji, która ma pojawić się w połowie roku.

Obecna generacja dostępna na rynku od 2001 roku, występuje w trzech wersjach nadwozia, którymi są 4-drzwiowy furgon, 4-drzwiowy kombi van oraz 4-drzwiowy minibus. Różnice stylistyczne pomiędzy tymi wersjami są niewielkie i charakteryzują się tylko innymi wielkościami powierzchni szklanych. Również w porównaniu do bliźniaczych modeli spod znaku Opla i Nissana zmiany są nieznaczne i obejmują jedynie przód pojazdu, a przede wszystkim logo producenta i nieco inaczej ukształtowany grill. Charakterystyczne jest lekki wybrzuszenie na dachu nad kabiną pasażerską. Pozostałe powierzchnie są niemal płaskie i łączą się ze sobą pod kątem prostym

Trzecia generacja Renault Trafic ma posiadać wszelkie atuty pozwalające na jeszcze lepsze spełnienie oczekiwań firm i klientów prowadzących działalność gospodarczą, którym marka Renault chce zaoferować furgon uwzględniający pełnię zawodowych i życiowych potrzeb.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane