/  / Święto żużla i jubileuszowy Mercedes

Święto żużla i jubileuszowy Mercedes

MBPL|(2014-05-19 15:11)
null
© Mercedes-Benz
nullnullnull

Do floty firmy Demotrans trafiła oficjalnie 250. ciężarówka spod znaku Mercedes-Benz. Przekazanie wozu nastąpiło w trakcie polsko-australijskiego meczu żużlowego, jaki rozegrano w Ostrowie Wielkopolskim.

1 maja to historyczna data dla polskiego żużla. Tego dnia po raz pierwszy w historii zawodów żużlowych starły się reprezentacje Polski i Australii, należące do ścisłej czołówki światowej. Drużyny obu krajów wjechały na tor na specjalnie do tego celu zabudowanych platformach na ciągnikach Actros, prowadzone przez Klasę G63 AMG 6x6.

Było to jednocześnie preludium uroczystości oficjalnego przekazania firmie Demotrans odpowiednio 248., 249. oraz 250. samochodu ciężarowego marki Mercedes-Benz.

Pojazd z numerem 250. przekazali przedstawiciele Mercedes-Benz Polska oraz Auto Partner J.A. Garcarek w asyście samych mistrzów świata na żużlu - Tomasza Golloba oraz Chrisa Holdera z Australii.

Firma Demotrans z Oleśnicy to wieloletni klient kaliskiego dealera Mercedes-Benz, firmy Auto Partner J.A. Garcarek. Actrosy od dawna jeżdżą we flocie tego przewoźnika, teraz przyszedł czas na jej stopniowe odświeżenie.

Nowe Actrosy firma Demotrans zakupiła dzięki finansowaniu Mercedes-Benz Leasing.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane