/  / Świetny start programu AutoRadar

Świetny start programu AutoRadar

AUTOMAPA|
null
null

Program AutoRadar, czyli radar na radary opracowany przez producentów AutoMapy, był w okresie świątecznym jedną z najczęściej pobieranych aplikacji na urządzenia mobilne.

AutoRadar od chwili startu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem użytkowników. Tylko podczas świątecznego, przedłużonego weekendu AutoRadar zyskał ponad 60 000 użytkowników. W tym czasie przekazano informacje o ponad 16 000 zgłoszeń dotyczących sytuacji na polskich drogach.

Kierowcy masowo przekazywali sobie informacje o miejscach kontroli drogowej, kontrolach fotoradarowych czy miejscach, w których doszło do kolizji.

"Cieszy nas duże zainteresowanie, jakie zdobył AutoRadar już od chwili startu. Szybkość, z jaką rośnie baza użytkowników AutoRadaru pokazuje, że polscy kierowcy potrzebują skutecznego i sprawnie działającego narzędzia do wymiany informacji drogowych pomiędzy sobą. Uważnie analizujemy również zgłoszenia, które otrzymujemy od użytkowników AutoRadaru i wykorzystamy je, by jeszcze lepiej dopasować go do potrzeb kierowców - podkreśla Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy (producent AutoRadaru).

AutoRadar to całkowicie legalny, darmowy program przeznaczony do wymiany informacji drogowych pomiędzy kierowcami. To mobilne CB Radio pozbawione jego wad. AutoRadar bazuje na ponad 10-letnim doświadczeniu AutoMapy, jako najpopularniejszego polskiego programu nawigacyjnego.

Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

Dzięki aplikacji AutoRadar użytkownicy dowiadują się i wymieniają informacjami m.in o tym:
- gdzie zwolnić, by nie zapłacić mandatu
- czy w okolicy znajduje się aktywny fotoradar
- gdzie przeprowadzane są kontrole drogowe
- gdzie znajdują się odcinkowe pomiary prędkości
- gdzie jest korek lub wypadek
- czy w okolicy poruszają się nieoznakowane patrole z wideo-rejestratorami

AutoRadar jest pozbawiony reklam, dzięki czemu kierowca może być skupiony wyłącznie na jeździe i rzeczach dla niego istotnych. O wszystkich utrudnieniach drogowych kierowcy zostaną ostrzeżeni przez samego Krzysztofa Hołowczyca.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane