/  / Światowa premiera nowej Astry

NOWOŚĆ | Światowa premiera nowej Astry

null
© Opel
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Podczas wrześniowej wystawy IAA 2015 we Frankfurcie szerokiej publiczności zaprezentuje się model Opel Astra V. Premiera na polskim rynku – jeszcze w tym roku.

Astra V – w porównaniu z poprzednikiem – jest lżejsza, ma bardziej zwartą sylwetkę nadwozia, oferuje lepsze właściwości jezdne, a to tego zapewnia więcej miejsca dla pasażerów. Samochód wyposażono w szereg rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo oraz ułatwiających pracę kierowcy. Niektóre z nich – w tym matrycowe reflektory IntelliLux LED – są praktycznie niespotykane lub wręcz debiutują w omawianym segmencie.

Astra V jest również pierwszym modelem marki oferowanym z systemem Opel OnStar od samego początku obecności na rynku. Ten osobisty asystent łączności i usług zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i dostęp do internetu przez całą dobę.

W kompaktowym Oplu debiutuje także nowa generacja systemu multimedialnego IntelliLink. Dwie nowe wersje systemu wyposażono w interfejsy Apple CarPlay i Android Auto, które umożliwiają integrację ze smartfonem.

Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie cen Astry V w Polsce, co powinno nastąpić niebawem.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane