/  / Światowa premiera Infiniti QX30 w Polsce

Światowa premiera Infiniti QX30 w Polsce

Infiniti|
null
© Infiniti
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Sosnowiec był miejscem światowej premiery dealerskiej konceptu Infiniti QX30. Jedyny na świecie egzemplarz samochodu, który dotychczas był wystawiany tylko podczas salonów motoryzacyjnych m.in. w Los Angeles i Genewie przyleciał do Polski z Las Vegas. Okazją do jego prezentacji była uroczystość otwarcia nowego salonu Infiniti.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał Francois Goupil de Bouillé, wiceprezes Infiniti na rynki Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w towarzystwie Adama Pietkiewicza i Jacka Drogosza, prezesów Holdingu 1, w skład którego wchodzi Infiniti Polska.

Podkreślając fakt premierowej prezentacji dealerskiej samochodu właśnie w Polsce, wiceprezes Infiniti zaznaczył, że nasz kraj jest jednym z najważniejszych fundamentów dynamicznego rozwoju marki w Europie. Cieszę się, że za sukcesem marki stoi Holding 1, z którego właścicielami współpracuję już dziesięć lat – powiedział Francois Goupil de Bouillé.

Sosnowieckie Centrum Infiniti jest dopiero drugim w Europie wybudowanym według nowych standardów dealerskich japońskiej marki. Salon, zlokalizowany przy najbardziej ruchliwej w regionie arterii – drodze ekspresowej S86 zapewnia kompleksową obsługę klientów i posiadaczy Infiniti.

Stylowy i niezwykle wszechstronny QX30 Concept to wizja stylistyczną, która będzie inspiracją dla nowego luksusowego kompaktowego crossovera Infiniti. Koncept łączy smukłe linie coupé z elementami charakterystycznymi dla crossovera. QX30 ma pojawić się w sprzedaży wiosną 2016 roku. Popularność tego modelu oraz sedana Q30, który trafi do salonów w listopadzie tego roku, ma według planów Infiniti jeszcze bardziej zdynamizować sprzedaż samochodów marki.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane