/  / Suzuki Wagon R+ do serwisu

AKCJA SERWISOWA | Suzuki Wagon R+ do serwisu

UOKiK|

Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. powiadomił, że niektóre samochody marki SUZUKI WAGON R+ wyprodukowane między 21.12.2001 a 31.10.2003 r. na Węgrzech, mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

 Poinformowano, że w niektórych samochodach marki SUZUKI WAGON R+ może niewłaściwie zadziałać układ poduszek powietrznych. W przypadku zderzenia czołowego, w ściśle określonych warunkach, jedna z poduszek może nie aktywować się. Może to być spowodowane niewłaściwym dobraniem kompletacją współpracujących ze sobą elementów układu poduszek powietrznych w fazie produkcji.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 586 pojazdów. Lista numerów VIN w załączniku.

W związku z zaistniałą sytuacją producent zdecydował się ogłosić kampanię serwisową, podczas której zostanie sprawdzona specyfikacja znajdujących się w pojeździe elementów układu poduszek powietrznych i w razie potrzeby dokonana wymiana jednej z wiązek elektrycznych wchodzącej w skład tego układu. Właściciele samochodów objętych akcją zostaną powiadomi listownie o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi.

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela Dział Serwisu Suzuki Motor Poland Sp.z o.o. (adres: ul. Połczyńska 10, 01-378 Warszawa; tel.: 22 32 94 137).
Odnośniki
Pliki do pobrania
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane