/  / Suzuki Vitara z mocą turbo 1.4

Suzuki Vitara z mocą turbo 1.4

null
© Suzuki
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

"Nasz klient – nasz pan". Taką dewizę stosuje Suzuki i do gamy modelu Vitara wprowadza nową wersję silnikową z turbodoładowaniem. Bo tak życzą sobie klienci.

Nowa wersja – Vitara S – zostanie wyposażona w silnik Boosterjet. To turbodoładowana jednostka o pojemności 1,4 l, która zapewnia bardziej sportowe wrażenia z jazdy. Kierowca może liczyć na moc 140 KM oraz maksymalny moment obrotowy, który wynosi 220 Nm.

Przy okazji zadbano o wygląd Vitary S. Otrzymała ona nowy kształt osłony chłodnicy, stworzony w oparciu o projekt zastosowany w koncepcyjnym modelu iV-4. Lekko zmieniło się także wnętrze Vitary – wprowadzono czerwone akcenty wykończenia, jak np. czerwone pierścienie wlotów wentylacyjnych na desce rozdzielczej, a także sportowe koło kierownicy z czerwonym ściegiem ozdobnym.

Vitara S dołączy do oferty jako najwyższy poziom wyposażenia, w którego skład wchodzą m.in. światła do jazdy dziennej w technologii LED, skórzano-zamszowa tapicerka siedzeń, system Radar Brake Support oraz adaptacyjny tempomat i układ napędu 4x4 AllGrip.

Do wyboru Vitara S będzie dostępna w siedmiu wariantach kolorystycznych nadwozia – w tym dwóch połączeniach 2-kolorowych.

Hit sprzedaży
Mimo jeszcze dość krótkiej kariery rynkowej Vitara w swoim nowym wcieleniu zdążyła już zyskać ogromną popularność i sympatię pośród klientów. Obecnie jest najlepiej sprzedającym się modelem w gamie Suzuki na rynku polskim.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane