/  / SUV-cabrio od Volkswagena

SUV-cabrio od Volkswagena

null
© Volkswagen
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Niemiecka marka z Wolfsburga chyba postanowiła trochę zaszaleć. Jej nowy model koncepcyjny to bowiem mały SUV, ale w wersji z otwartym dachem.

Nowy projekt Volkswagena nazywa się T-Cross Breeze. Choć to na razie tylko wersja studyjna, to niemiecki producent nie ukrywa, że doczekamy się i odmiany seryjnej. Pytanie tylko, ile pomysłów z T-Cross Breeze rzeczywiście zostanie zrealizowanych.

W nowym Volkswagenie nie ma stałego dachu, a fotele umieszczono wyżej, by pasażerom łatwiej można było obserwować drogę. Co ciekawe, obsługa systemów pokładowych niemal zupełnie obywa się bez przycisków i włączników.

Jak zapowiada Herbert Diess, prezes zarządu marki Volkswagen: "Rok 2016 będzie dla Volkswagena rokiem nowego otwarcia. T-Cross daje przedsmak tego, jak będą wyglądać nowe modele Volkswagena. Mocno wzbogacimy przede wszystkim naszą paletę SUV-ów i będziemy oferować samochody tego typu w każdym ważnym segmencie rynku".


Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane