/  / Supermodelka i nowiutkie BMW

Supermodelka i nowiutkie BMW

BMW|
null
© BMW
null

Pod koniec ubiegłego miesiąca BMW Welt w Monachium powitało 15-milionowego gościa. Była nią pewna niemiecka rodzina z Bawarii. Zostali przywitani przez supermodelkę, a zarazem ambasadorkę marki BMW – Karolinę Kurkovą.

Rodzina Maritz z Hohenkammer została podjęta w BMW Welt ze wszystkimi honorami. Co więcej, goście dowiedzieli się, że będą pierwszymi na świecie "cywilnymi" użytkownikami nowego BMW Serii 2 Active Tourer, które zostanie im dostarczone na 4 tygodnie.

BMW 2 Active Tourer, które wejdzie do sprzedaży jesienią, zostało wymyślone jako samochód dla aktywnych, sportowych kierowców i młodych rodzin o dużych wymaganiach praktycznych wobec pojazdu.

BMW Welt otwarto w październiku 2007 r. Choć wstępnie planowano około 850 000 gości rocznie, już w pierwszym pełnym roku działania liczba przekroczyła 2 miliony, a w zeszłym roku padł rekord: 2,93 mln odwiedzających w ciągu 12 miesięcy. Na ten sukces złożyła się kombinacja działalności związanej z wydawaniem zakupionych samochodów, a także wystawienniczej, kulturalnej, organizacją imprez oraz nagradzanej za jakość kuchni.

Karolina Kurkova jest najnowszym ambasadorem marki BMW i specjalnym przedstawicielem modelu BMW Serii 2 Active Tourer.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane