/  / Superb Sportline za ponad 120 000 PLN

CENY | Superb Sportline za ponad 120 000 PLN

null
© Skoda
null

Na rynek wchodzi bogata wersja modelu Superb pozycjonowana poniżej topowej odmiany Laurin & Klement. Jako Sportline czeska limuzyna otrzymała szereg sportowych elementów. I to nie tylko z zewnątrz.

W porównaniu ze "zwykłą" wersją Skody Superb odmiana Sportline oferuje w stylistyce nadwozia takie elementy jak przeprojektowane zderzakami i kontrastowe wykończenie detali. Błyszczącą czernią pokryto ramkę atrapy chłodnicy, listwę w dolnej części przedniego zderzaka oraz relingi dachowe w wersji Combi.

Do tego dochodzi czarne wypełnienie reflektorów oraz antracytowe 19-calowe obręcze felg o wzorze Vega. W gamie przygotowano do wyboru łącznie osiem kolorów nadwozia, wśród których obok bieli i szarości pojawia się także czerwień Corrida i będący absolutną nowością metalizowany odcień Dragon Skin.

We wnętrzu też znajdują się sportowe elementy. Jak pokryte alcantarą fotele i perforowana trójramienna kierownica, dźwignia zmiany biegów ze skórzanym mieszkiem oraz nakładki na pedały w kolorze srebrnym.

Ceny od 120 170 złotych
Skoda Sportline oferowana będzie na polskim rynku w połączeniu z silnikami dostępnymi dla Superba poza podstawowymi wariantami benzynowym i wysokoprężnym. Na liście wyposażenia m.in. elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego XDS+, sportowe zawieszenie oraz dwustopniowa elektroniczna stabilizacja toru jazdy ESC.

Funkcja wyboru profilu jazdy Driving Mode Selection może być uzupełniona także o regulację adaptacyjnego zawieszenia Dynamic Chassis Control. W wersji Sportline pojawia się po raz pierwszy u Superba funkcja HMI Sport. Umożliwia ona podgląd temperatury oleju i płynu chłodzącego oraz wskaźnik siły odśrodkowej.
 
Tak wyposażony Superb dostępny jest w polskich salonach od 120 170 złotych – to auto ze 150-konnym silnikiem 1.4 TSI. Amatorzy wersji kombi powinni się natomiast liczyć z wydatkiem od 123 870 złotych w górę.

Superb Sportline zachowuje wszystkie promocyjne warunki finansowania oraz pakiet przeglądów w standardzie wyposażenia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane