/  / Superb najlepszy według czytelników Auto Moto

Superb najlepszy według czytelników Auto Moto

Skoda Polska|
null
© Skoda
nullnull

Do długiej listy sukcesów w ankietach satysfakcji z posiadanego samochodu model Skoda Superb może doliczyć kolejne trofeum: wygraną w rankingu "Wybór kierowców", przeprowadzonym przez miesięcznik Auto Moto.

W zakrojonym na szeroką skalę badaniu przeprowadzonym od początku bieżącego roku do końca marca wzięło udział aż 11 000 kierowców, co daje wymierny obraz satysfakcji Polaków z posiadanych przez siebie samochodów.

W wynikach uwzględniono 250 najpopularniejszych wśród ankietowanych aut.

Na ocenę końcową wpływ miało bardzo dużo czynników: od niezawodności serwisu i kosztów eksploatacji, aż po ogólną satysfakcję z użytkowania i opinię właścicieli o takich cechach jak osiągi, komfort, funkcjonalność i jakość.

Kluczową wartością tego wielkiego przedsięwzięcia jest fakt, że brali w nim udział kierowcy z Polski – jeżdżący tymi samymi drogami co my, otoczeni identycznymi realiami i korzystający z oferty polskich importerów.

Są to kryteria, które mogą znacznie wpłynąć na satysfakcję, a nawet koszty posiadania danego samochodu w różnych krajach.

W takich okolicznościach Superb udowodnił swoją prawdziwą wartość. Jak napisano w Auto Moto: "Limuzyna Skody jest według właścicieli niemalże idealna".

Skoda Superb ustanawia wzorce w segmencie klasy średniej. Oznaczają one dużą ilość miejsca, wyjątkową funkcjonalność, liczne udogodnienia, najwyższy poziom bezpieczeństwa, najlepszy stosunek ceny do jakości i ponadczasową elegancję.

Jak można przeczytać w sierpniowym numerze pisma: "Użytkownicy chwalą samochód za przestronne wnętrze, duży bagażnik, niezawodność oraz niskie koszty utrzymania".

W przypadku każdej z czterech ocen składowych Superb uzyskał bardzo dobre wyniki, pod każdym względem lokujące go w ścisłej czołówce współczesnych samochodów.

W tych najważniejszych kategoriach omawiany model uzyskał następujące wyniki: 89,2% dla niezawodności, 91,83% dla satysfakcji z użytkowania, 91,42% dla kosztów eksploatacji oraz 84,69% dla serwisu.

Biorąc pod uwagę wszystkie badane cechy, flagowy model Skody uzyskał 91% zadowolenia właścicieli z posiadania.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane