/  / Superb GreenLine w polskiej ofercie

CENY | Superb GreenLine w polskiej ofercie

null
© Skoda
nullnullnullnull

Nowa Skoda Superb GreenLine legitymuje się według producenta średnim spalaniem od 3,7 l/100 km. Ceny wersji na polskim rynku startują od 95 000 złotych.

Pod maską Superba Greenline znajdziemy 120-konnego diesla 1.6 TDI, którego zestawiono z sześciobiegową skrzynią manualną o zmodyfikowanych, dłuższych przełożeniach. Auto "uzbrojono" w opony o zmniejszonym oporze toczenia, system start-stop, jak również układ odzyskiwania energii podczas hamowania oraz SCR z AdBlue.

W ramach udoskonalania właściwości aerodynamicznych Skody Superb GreenLine zdecydowano się m.in. obniżyć prześwit o 15 milimetrów.

Ze średnim poziomem spalania, które według oficjalnych danych fabrycznych zaczyna się od 3,7 l/100 km, limuzyna znad Wełtawy teoretycznie jest w stanie pokonać na jednym baku dystans łącznie powyżej 1780 km.

Ceny i pakiet przeglądów za złotówkę
Nowy Superb Greenline oferowany jest na polskim rynku jako limuzyna oraz kombi – w trzech różnych wersjach wyposażenia do wyboru (Active, Ambition lub Style). Ceny bazowe rozpoczynają się odpowiednio od 95 040 złotych lub od 98 900 złotych.

W ramach oferty Skoda zapewnia m.in. pakiet przeglądów obowiązkowych, który kosztuje tylko 1 zł. Obejmuje on robociznę, oryginalne części oraz materiały eksploatacyjne zgodnie z planem serwisowym – przez pierwsze 4 lata lub do osiągnięcia przebiegu 120 000 km.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane