/  / Super samochód elektryczny przyjedzie do Łodzi

Super samochód elektryczny przyjedzie do Łodzi

null
© Tesla
nullnullnull

Już 10 maja w Łodzi, na placu pomiędzy hotelem Andel's a kasynem w Manufakturze stanie najbardziej pożądany samochód z napędem elektrycznym – Tesla Model S. Tesla będzie wystawiona dla wszystkich zainteresowanych tylko przez jeden dzień. Jak to zwykle bywa przy prezentacji wyjątkowego samochodu, nie zabraknie pięknych kobiet.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością zaprezentowania Tesli łodzianom zwłaszcza, że w sobotę będzie dostępna dla każdego. Ponieważ marka Tesla nie posiada swoich salonów firmowych w Polsce, możliwość obejrzenia tego zachwycającego samochodu na żywo jest bardzo ograniczona - podkreśla Anna Fabisiak z firmy Athlon Car Lease Polska.

Tesla to amerykański samochód segmentu premium. Już została okrzyknięta ikoną pojazdów z napędem w pełni elektrycznym. Model S łamie stereotypy samochodu elektrycznego jako małego i wolnego autka miejskiego - jest wyposażony w silnik o mocy 416 KM, pozwalający rozpędzić się do "setki" w czasie 4,6 sekundy i osiągnąć prędkość maksymalną wynoszącą 209 km/h.

Akumulator pozwala po pełnym naładowaniu przejechać kierowcy imponujący, jak na niewykorzystujący ani jednej kropli benzyny, zasięg do 430 kilometrów.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane