/  / Super kabriolet i polska premiera

Super kabriolet i polska premiera

null
© Rolls-Royce
null

Rolls-Royce Dawn to ekskluzywny kabriolet, który może zabrać na pokład cztery osoby. Przejażdżka takim autem musi być wyjątkowym przeżyciem ...

Samochód marki Rolls-Royce prezentuje się jako polska premiera podczas targów branżowych Motor Show 2016 w Poznaniu. Ten luksusowy kabriolet usadowił się na stoisku ekspozycyjnym obok modeli takich jak Wraith oraz Ghost. Pierwsze egzemplarze produkcyjne trafić mają do klientów na świecie już wiosną.

Dawn może okazać się cennym wzmocnieniem produktowym dla marki. Przypomnijmy, że w roku ubiegłym firma Rolls-Royce Motor Cars zanotowała drugi najlepszy wynik handlowy w swojej liczącej już ponad wiek historii – sprzedano dokładnie 3 785 samochodów. Z powyższego około 90% egzemplarzy zamówili klienci w ramach specjalnego programu indywidualizacji Bespoke.W najbliższych latach Rolls-Royce stawia na program budowania samochodów opartych na ramie aluminiowej. Począwszy od 2018 roku wszystkie modele brytyjskiego producenta będą powstawały właśnie na bazie tej architektury (w tym Phantom nowej generacji).
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane