/  / Super dziewczyny z Frankfurtu

Super dziewczyny z Frankfurtu

SAMAR.PL|
null
© Auto-Quest
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Piękne dziewczyny występujące w roli hostess są dużą atrakcją podczas każdych targów motoryzacyjnych. Nie inaczej było w przypadku zakończonej już wystawy samochodowej IAA Frankfurt 2011. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć najpiękniejszych naszym zdaniem hostess targów w Niemczech.

Jak informują organizatorzy 64. Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie, niemiecką wystawę odwiedziło w sumie około 928 000 osób. Jest to wynik o około 10% lepszy w porównaniu z tym, jaki odnotowano w przypadku poprzedniej edycji IAA Frankfurt (jesień 2009).

Przyszłość w standardzie - tak brzmiało hasło przewodnie tegorocznych targów IAA. Oprócz łącznie 89 światowych premier z myślą o gościach odwiedzających frankfurckie targi przygotowano takie atrakcję jak bogata ekspozycja prezentująca np. obiecujący segment pojazdów oferujących napęd elektryczny, tor off-roadowy i kartingowy, a także możliwość odbycia jazd testowych.

Niemiecka wystawa była miejscem premiery wielu ciekawych modeli, którymi klienci będą mieli okazję przejechać się już w przyszłym roku. Która premiera była najważniejsza? Czy był to Fiat Panda nowej generacji? Nowa Honda Civic? Nowy Hyundai i30? A może kolejnym wielkim przebojem na rynku europejskim okaże się miejski Volkswagen up, który stanowi kolejne uzupełnienie i tak bogatej już gamy produktówej niemieckiej marki?

Lista nowości wystawy IAA Frankfurt 2011

Wysoka frekwencja oraz bogata ekspozycja przygotowana z okazji IAA Frankfurt 2011 napawają optymizmem, jednak z drugiej strony należy pamiętać też o tym, że część komentatorów branży motoryzacyjnej spodziewa się w przyszłym roku wyraźnego spowolnienia koniunktury na rynku światowym za sprawą takich czynników jak np. kryzys zadłużeniowy strefy euro oraz sytuacja w USA. Czy ich prognozy okażą się słuszne?

Kolejną wielką imprezą w kalendarzu europejskiej branży motoryzacyjnej będzie teraz najbliższy salon samochodowy w Genewie, otwarty dla szerokiej publiczności w dniach 8-18 marca 2012. Spodziewać się można kolejnych ważnych debiutów produktowych i wielu ciekawych informacji podanych do wiadomości z okazji szwajcarskich targów.

Konkurs Car of the Year 2012

Geneva International Motor Show 2012 dodatkowo zyska jeszcze na znaczeniu, ponieważ po raz pierwszy w historii zwycięzca prestiżowego konkursu Car of the Year zostanie ogłoszony w przeddzień pierwszego dnia prasowego, który towarzyszyć będzie rozpoczęciu wystawy w genewskim Palexpo.

Na razie w walce o główne trofeum liczy się 35 modeli, wśród nich wytwarzany w tyskich zakładach Fiat Auto Poland model Lancia Ypsilon nowej generacji.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane