/  / Subaru XV rocznik 2016

CENY | Subaru XV rocznik 2016

null
© Subaru
null

Japońska marka zafundowała swojemu crossoverowi face-lifting. W porównaniu z poprzednikiem zmiany w Subaru XV uznać można za delikatny retusz stylistyczny.

Modyfikacje w Subaru XV objęły takie elementy nadwozia jak m.in. przedni zderzak z chromowanymi wstawkami, zmodyfikowaną atrapę wlotu powietrza do chłodnicy, chromowane listwy przy bocznych szybach w drzwiach, jak również większy spojler na tylnej pokrywie bagażnika oraz inny design tylnych lamp.

Z kolei w kabinie pasażerskiej pojawiły się materiały o lepszej jakości, zaś wygląd kierownicy, wybieraka skrzyni biegów, jak i tapicerki ożywia pomarańczowa nić. Wśród innych zmian kierownica ma teraz nowy wzór, a na konsoli centralnej znajdziemy gniazda AUX i USB.

Godną uwagi zmianą jest w Subaru XV nowa stacja multimedialna z kolorowym wyświetlaczem (rozmiar 6,2" lub 7" w zależności od wybranego poziomu wyposażenia), jak również inne zegary oraz komputer pokładowy umieszczony między nimi.

Już w polskiej ofercie
Subaru XV rocznik 2016 występuje do wyboru w trzech wersjach silnikowych (1.6i 114 KM lub 2.0i 150 KM, jak również diesel 2.0D 147 KM), a do tego dochodzą poziomy wyposażenia Active, Comfort lub Exclusive. Każdy egzemplarz ma standardowo zamontowany stały napęd wszystkich kół Symmetrical AWD. Do wyboru jest skrzynia manualna lub bezstopniowa przekładnia Lineartronic (CVT).

Ceny na polskim rynku rozpoczynają się dla wersji benzynowych od 19 000 euro, natomiast w przypadku diesla – od 27 000 euro. Generalny importer Subaru stosuje od marca przelicznik po kursie 4,3905 PLN/EUR
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane