/  / Subaru Outback do zadań specjalnych

CENY | Subaru Outback do zadań specjalnych

null
© Subaru
null

W gamie Subaru Outback rok modelowy 2014 wersja dieslowska dostępna jest na polskim rynku z dwoma specjalnymi odmianami stylistycznymi, które odróżniają samochód od "zwykłego" Outbacka. Nowe wersje nazwano Rugged oraz Sport.

Elementami wyposażenia wersji Subaru Outback Rugged (00X) jest grill maski w kolorze grafitowym, obramowanie reflektorów w kolorze grafitowym, felgi aluminiowe w kolorze grafitowym, dolne listwy zderzaków w kolorze czarnym, relingi dachowe w kolorze czarnym, czarne listwy progowe z dodatkowymi tłoczeniami, zintegrowane poprzeczki relingów dachowych, a także okno dachowe (tylko w wersji Comfort 00X).

Ceny detaliczne przedstawiają się tak:
- Subaru Outback 2.0D Active 00X: od 35 000 EUR
- Subaru Outback 2.0D Comfort 00X: od 41 000 EUR

Natomiast na wersję Sport (SPO) składa się grill maski w kolorze grafitowym, obramowanie reflektorów w kolorze grafitowym, felgi aluminiowe w kolorze grafitowym, zderzaki lakierowane całościowo w kolorze nadwozia, relingi dachowe w kolorze srebrnym, wykończenie kokpitu a'la karbon, aluminiowe pedały, jak również tapicerka łączona pvc/materiał (tylko w wersji Active SPO).

Ceny detaliczne wynoszą:
- Subaru Outback 2.0D Active SPO: od 36 000 EUR
- Subaru Outback 2.0D Comfort SPO: od 41 000 EUR

Dopłata za skrzynię automatyczną Lineatronic wynosi dla każdej z wymienionych wersji 2 000 EUR.

Cennik Subaru Outback 2014

Przy przeliczaniu cen Subaru Outbacka na złotówki generalny importer stosuje kurs 4,2065 PLN/EUR (stan na kwiecień 2014).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane