/  / Stara i nowa Kia cee'd w promocji

Stara i nowa Kia cee'd w promocji

null
© KIA
null

Egzemplarze modelu Kia cee'd – rok produkcji 2015 – czekają na klientów w promocji. Na jakie rabaty można liczyć w salonie?

Egzemplarze modelu Kia cee'd rok produkcji 2015 czekają w promocji. Specjalna oferta obowiązuje na samochody w "starej" wersji, jak również po zmianach modernizacyjnych.

"Stara" Kia cee'd MY 2015
W przypadku tej wersji można liczyć na rabat w wysokości maksymalnie 3 500 PLN. Pod warunkiem, że klient wybierze auto z dieslowskim silnikiem 1.4 lub 1.6. Powyższa oferta dotyczy też samochodów z serii Business Line.

Przy wyborze Kii cee'd w wersji benzynowej 1.4 lub 1.6 GDi (także jako Business Line) upust gotówkowy wynosi natomiast 2 000 złotych.

Nowa Kia cee'd MY 2016
Promocyjną ofertą objęto również samochody w wersji po ostatnich zmianach modernizacyjnych. W przypadku aut wyposażonych w fabryczną nawigację klient otrzymuje gratis: Kia Navi System z usługami TomTom i 7-letnim planem aktualizacji map.

W przypadku samochodów w wersji bez nawigacji obowiązuje natomiast upust gotówkowy 2 000 PLN.

Promocyjny kredyt i leasing
Dla modeli Kia cee'd MY 2015 oraz MY 2016 klienci mogą ponadto liczyć na kredyt 50/50 lub 3x33% lub "niski procent" w BGŻ BNP Paribas.

Kia przewiduje 3% upustu pod warunkiem leasingu samochodu w BGŻ BNP Paribas.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane