/  / Stadion Juventusu w barwach Jeepa

Stadion Juventusu w barwach Jeepa

Jeep|
null
© Jeep
nullnullnullnull

Podczas meczu ligowego Juve - Cesena, Jeep zaprezentował kibicom model Renegade, pierwszy samochód Fiat Chrysler Automobiles. Z okazji wprowadzenia na rynek nowego modelu, Jeep wybiera stadion Juventusu, by wzmocnić swój związek z drużyną Juventusu.

W dniu 24 września br. na turyńskim stadionie Juventusu odbył się niecodzienny mecz. Marka Jeep, która od trzech sezonów współpracuje z drużyną Biało-Czarnych, wybrała mecz Juve - Cesena, aby zaprezentować szerokiej publiczności nowego Renegade, pierwszy samochód  Fiat Chrysler Automobiles.

Kilka dni od pierwszej emisji na ekranach telewizyjnych teledysku reklamującego nowy model Renegade, Jeep postanowił umożliwić kibicom obecnym na meczu przeżycie emocji, o których mówi teledysk, właśnie na stadionie drużyny Biało-Czarnych, podkreślając raz jeszcze związek pomiędzy Jeepem a drużyną Mistrzów Włoch.

Przed i w trakcie meczu, przy wejściu oraz na samym stadionie Juventusu, Jeep stworzył niecodzienne i ciekawe sytuacje przedstawione w teledysku. Liczni aktorzy, na oczach zaskoczonych kibiców udawali surfingowców niosących deski surfingowe, grali na gitarze w strefach dla Vip-ów, uprawiali stretching na boisku. Tak jak w teledysku, również na stadionie piłkarskim publiczność stała się bohaterem sugestywnych choreografii, dzięki 30.000 t-shirtów z logo Renegade rozdanych na trybunach, które zabarwiły stadion Juventusu na pomarańczowo, kolor będący symbolem  nowego małego SUVa.

Produkowany we Włoszech w zmodernizowanym zakładzie SATA w Melfi w regionie Basilicata i sprzedawany na ponad 100 rynkach na całym świecie, w tym w USA, nowy Jeep Renegade wyróżnia się charakterystyczną stylistyką i oferuje proporcje odpowiednie zarówno do jazdy miejskiej, jak i po bezdrożach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane