/  / Sposób na tańsze tankowanie

Sposób na tańsze tankowanie

Lukoil|
null
© Lukoil.pl
null

8 maja to pierwszy dzień nowej promocji na stacjach Lukoil, która wsparta będzie ogólnopolską kampanią reklamową. W każdą środę ceny paliw będą jeszcze niższe niż zazwyczaj.

Ceny paliw powodują, że tankowanie samochodu to często znaczny koszt dla wielu gospodarstw domowych. Wielu kierowców w ramach oszczędności próbuje nawet ograniczać korzystanie z aut.

Lukoil proponuje rozwiązanie umożliwiające planowy, ekonomiczny zakup paliw i w każdą środę od 8 maja do 5 czerwca przez całą dobę można będzie zatankować jeszcze taniej niż zwykle.

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów, aktualnych oraz nowych, którzy odwiedzą stacje paliw Lukoil we wskazanych wyżej dniach.

Nowa akcja promocyjna, której hasłem przewodnim jest "W środę dzień supercen – zatankuj na tydzień" to okazja do obniżenia kosztów związanych z zakupem paliwa dla wszystkich użytkowników samochodów.

"Promocje organizowane we wcześniejszych latach spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów, co skłoniło nas do powtórzenia akcji - podkreśla Piotr Żuromski, dyrektor sprzedaży Lukoil Polska sp. z o.o.

Przez najbliższe pięć tygodni, w każdą środę, przez całą dobę benzyna, olej napędowy oraz autogaz będą sprzedawane z atrakcyjnym rabatem. Różnice w cenach paliw na stacjach Lukoil w stosunku do stacji konkurencyjnych mogą być znaczące.

Środowy "Dzień supercen" to międzynarodowa promocja. Prócz Polski obejmować będzie również stacje paliw Lukoil na terenie Czech, Słowacji oraz Węgier.

Wysokie ceny paliw powodują, że nie tylko klienci indywidualni szukają oszczędności. Firmy również dążą do ograniczenia kosztów związanych z zakupem paliw. Lukoil, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotował specjalną ofertę dla biznesu, także dla niewielkich firm o niskim zapotrzebowaniu na paliwa.

Każdy, kto zdecyduje się zostać posiadaczem przedpłaconej karty flotowej Lukoil Fleet Card i spełni warunki otrzymania rabatu, będzie miał możliwość zakupu paliw taniej o 6 groszy brutto na każdym litrze zakupionego paliwa.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane