/  / Sportowiec BMW ubrał się na czerwono

Sportowiec BMW ubrał się na czerwono

null
© BMW
nullnullnullnullnullnullnull

BMW i8 Protonic Red Edition to specjalna wersja modelowa utrzymana w czerwonej kolorystyce. Będzie dostępna na zamówienie tylko do końca roku.

Limitowana wersja BMW i8 Protonic Red Edition zaprezentuje się już podczas genewskiego salonu motoryzacyjnego (1-13 marca). Jej cechy wyróżniające to czerwony lakier Protonic Red oraz kontrastowe akcenty w metalicznym kolorze Frozen Grey. Całość uzupełnią felgi BMW W-Spoke 470 z lekkich stopów, pomalowane na metaliczny kolor Orbit Grey, jak również piasty z matowego aluminium.

Żeby nie było najmniejszych wątpliwości, z jakim autem dokładnie mamy do czynienia, BMW umieściło oznaczenie "i8" na przednich zagłówkach oraz paski na progach z napisem "Protonic Red Edition".

We wnętrzu samochodu z układem siedzeń 2+2 znajdziemy też fotele ze szwami w kolorze czerwonym, jak również czerwone szwy na panelach drzwi oraz bocznych panelach wykończenia. Do tego m.in. specjalne nakładki z włókien węglowych na centralną konsolę oraz tablicę rozdzielczą oraz klamki z włókna szklanego.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane