/  / Sportowa Toyota dla wybranych

Sportowa Toyota dla wybranych

null
© Toyota
nullnullnull

Japończycy stworzyli limitowaną wersję specjalną swojego modelu sportowego Toyota GT86. W Europie dostępne są tylko 183 takie samochody, z czego 10 – w Polsce.

Toyota GT86 dzięki klasycznej konstrukcji samochodu sportowego, uzupełnionej o najnowsze osiągnięcia techniki, daje kierowcy niezapomniane wrażenia podczas jazdy. Jest to obecnie jedyny na świecie pojazd z napędem na koła tylne i wolnossącym silnikiem typu boxer, umieszczonym z przodu.

Konstrukcja ta ma jeden z najniżej położonych środków ciężkości, doskonałe rozłożenie masy oraz silnik rozwijający harmonijnie – bez wykorzystania turbosprężarki – 100 KM mocy z jednego litra pojemności.

Edycja limitowana Toyoty odróżnia się od dotychczasowej oferty GT86 nowym wyglądem zewnętrznym:
- żółty kolor nadwozia (dostępny tylko w edycji limitowanej)
- czarne lusterka zewnętrzne
- czarne pasy przebiegające przez całe nadwozie (pokrywa silnika, dach, pokrywa bagażnika) oraz w dolnej części linii bocznej, z oznaczeniami nazwy modelu.

Wyposażenie edycji limitowanej Toyoty GT86 odpowiada wersji Prestige, czyli najbogatszej specyfikacji modelu.

W całej Europie dostępne są tylko 183 egzemplarze edycji specjalnej. W Polsce do sprzedaży przewidziano zaledwie 10 sztuk, z czego dwie znalazły już klientów. Zainteresowani powinni się więc pospieszyć z ewentualnym zakupem...
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane