/  / Sportowa nowość KIA

Sportowa nowość KIA

Samar.pl|
null
© KIA
nullnullnullnullnull

Oto pierwsze oficjalne zdjęcia, które prezentują koncepcyjną wersję czterodrzwiowego sedna o sportowym charakterze. Czy samochód ma szansę w tej formie pojawić się niedługo na rynku?

Oto pierwsze oficjalne zdjęcia, które prezentują koncepcyjną wersję czterodrzwiowego sedna o sportowym charakterze. To dynamiczne auto z napędem na tylną oś zostanie zaprezentowane szerokiej publiczności już w przyszłym miesiącu z okazji wystawy motoryzacyjnej IAA Frankfurt 2011.

Nowy koncept marki Kia jest dowodem możliwości firmy w zakresie tworzenia samochodów charakteryzujących się dynamicznym i wyrażającym pewność siebie wzornictwem.

"Nieważne, z jakiej perspektywy go oglądasz. Ten nowy koncept aż kipi energią, by oderwać się od ziemi - mówi dumnie, choć nieco metaforycznie Peter Schreyer, naczelny stylista Kia Motors Corporation. "Ten samochód to ważny komunikat od Kia: jesteśmy gotowi rozpocząć całkiem nowy rozdział w naszej historii."

Na swoimi frankfurckim stoisku marka Kia zaprezentuje też po raz pierwszy nowej generacji model Rio w wersji trzydrzwiowej, a także zmodernizowanego Soula.

Czekamy na Wasze opinie w komentarzach i na forum dyskusyjnym.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane