/  / Specjalne tablice w prezencie od Fiata!

Specjalne tablice w prezencie od Fiata!

FAP|
null
© FIAT
null

Chciałbyś mieć Fiata 500? Teraz samochód ten można kupić z indywidualnymi tablicami rejestracyjnymi, które dodawane są klientowi w prezencie.

W nowym programie sprzedaży włoskiej marki Fiat 500 może nabrać jeszcze bardziej spersonalizowanego charakteru dzięki indywidualnym tablicom rejestracyjnym. Pierwszych 40 klientów lub klientek, którzy nabędą Fiata 500 i zechcą wyróżnić go rejestracją własnego pomysłu, otrzyma zwrot kosztów takich tablic.

Co ważne, nowa promocja nie wyklucza możliwości skorzystania z dotychczasowych rabatów na ulubione auto Europejczyków z segmentu mini, które jest dostępne już od 37 900 złotych.

Indywidualne tablice rejestracyjne to doskonały sposób na podkreślenie własnego stylu na ulicy i wyróżnienie się spośród milionów podobnych numerów rejestracyjnych. Własne imię, pseudonim, nazwa firmy lub motto życiowe zaakcentują niebanalny charakter Fiata 500 i indywidualny styl jego posiadacza. I choć usługa jest ogólnodostępna, to tylko właściciele i właścicielki Fiata 500 nie będą musieli płacić za nią z własnej kieszeni.

Całkowity koszt w wysokości 1 000 zł pokryje za nich Fiat w ramach specjalnej premii przyznanej pierwszym 40 klientom, którzy przy zakupie 500-ki zdecydują się na indywidualne tablice rejestracyjne. Klienci ci zachowają równocześnie prawa do innych rabatów przy zakupie tego auta.

Pozostaje zatem zabrać się do pracy i wybrać swój własny oryginalny numer. O ile pierwsza litera tablicy indywidualnej jest odgórnie nadana (określa województwo, w którym jest dokonywana rejestracja: np. W dla Mazowieckiego, D dla Dolnoślaskiego czy L dla Lubelskiego), to już kolejny ciąg znaków może kreatywnie wybrać posiadacz auta. Ważne tylko, by na drugim miejscu umieścić cyfrę od 0 do 9, a następnie od trzech do pięciu liter, przy czym ostatnie dwie litery znów można zastąpić cyframi.

Zatem w Warszawie można zarejestrować tablicę W0 LNOSC, we Wrocławiu D0 ROTKA, a w Lublinie L0 VEYOU. Bawiąc się znakami i inspirując Fiatem 500, można stworzyć niezwykłe, oryginalne i świetnie pasujące do auta tablice.

A tego, kto w ramach promocji na swojej "Pięćsetce" umieści rejestrację, która najlepiej oddaje ducha tego auta, Fiat dodatkowo wyróżni specjalną niespodzianką związaną z nowo nabytym samochodem.

Oferta jest ważna do wyczerpania limitu 40 tablic rejestracyjnych indywidualnych. O ich przyznaniu decyduje termin zakupu samochodu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane