/  / Specjalna oferta Hyundaia z okazji 73. Tour de Pologne

Specjalna oferta Hyundaia z okazji 73. Tour de Pologne

Hyundai|
null
nullnull

Hyundai – oficjalny sponsor Tour de Pologne i dostawca floty samochodów do obsługi tego największego w Polsce, kolarskiego wydarzenia, przygotował specjalną ofertę na modele Tucson oraz Santa Fe, reprezentujące segment C-SUV i D-SUV.

Obydwa modele są aktualnie dostępne w specjalnej edycji Tour de Pologne, sygnowanej logo wyścigu, z atrakcyjnym upustem. Klienci, którzy zdecydują się na zakup Tucsona w dowolnej wersji silnikowej, mogą liczyć na upust finansowy w wysokości 3 000 PLN, który łączy się z innymi formami promocji.

Upust dla modelu Santa Fe w edycji Tour de Pologne, może wynosić od 13 000 PLN do 20 000 PLN w zależności od wersji wyposażenia.

Santa Fe w edycji Tour de Pologne to model 5 lub 7-miejscowy, dostępny już od 159 900 PLN. Wyposażony jest w silnik 2.0l o mocy 185KM, z 6-biegową, automatyczną skrzynią i napędem na cztery koła, który jest nowością w modelu Santa Fe, oferowanym na polskim rynku.

Promocyjna oferta sprzedaży, zaproponowana przez Hyundaia dla modeli Tucson i Santa Fe w edycji Tour de Pologne, łączy się z innymi, dostępnymi dotąd warunkami promocji.

Szczegóły oferty oraz informacje produktowe dostępne są na stronie www.hyundai.pl
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane