/  / Śledź swoje zamówienie w Renault

Śledź swoje zamówienie w Renault

Renault|

Renault Polska wprowadza nową opcję w ramach usług posprzedażowych. Funkcja Follow Order przeznaczona jest dla klientów Renault zarejestrowanych na portalu Moje Renault i pozwala na śledzenie stanu zamówienia nowego samochodu.

W oczekiwaniu na swój nowy samochód, klienci, którzy są zarejestrowanymi użytkownikami portalu Moje Renault będą mogli śledzić postęp dostawy auta dzięki nowej opcji Follow Order. Przewidziano 4 statusy informujące o stanie realizacji zamówienia pojazdu: oczekiwanie na produkcję, w produkcji, transport oraz w salonie. O zmianie statusu użytkownik będzie powiadamiany e-mailem, stosowna informacja znajdzie się również na portalu. Na koncie użytkownika dostępne będą także dodatkowe informacje o zamówionym samochodzie, takie jak wersja i niektóre wybrane opcje.

Aby rozpocząć śledzenie nowo zamówionego auta Renault, należy zarejestrować się na portalu Moje Renault i wprowadzić indywidualny numer zamówienia podany przez koncesjonera. Funkcja Follow Order jest dostępna od połowy lipca.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane