/  / Skoda Yeti Monte Carlo

CENY | Skoda Yeti Monte Carlo

Skoda|
null
© Skoda
nullnullnull

Wybierając specjalną edycję Monte Carlo dla modelu Yeti można liczyć nie tylko na wyróżniające wygląd elementy, ale i dodatkowe wyposażenie zwiększające funkcjonalność i komfort. Dzięki promocji ceny zaczynają się od 77 150 złotych.

Yeti Monte Carlo obejmuje wszystkie elementy wyposażenia wersji Ambition, dodatkowo wzbogacając ją o radioodtwarzacz Bolero ze zmieniarką płyt CD, dwustrefową klimatyzację Climatronic, przygotowanie pod telefon z zestawem Bluetooth, trójramienną kierownicę wielofunkcyjną oraz dodatkowe cztery głośniki z tyłu.     
   
Nadwozie Yeti Monte Carlo stawia na grę z gustowną czernią: pokryto nią cały dach, 17-calowe koła o wzorze Origami, osłony lusterek, spojler na przednim zderzaku, ramkę grilla, progi drzwi, dyfuzor oraz obudowy przednich reflektorów i świateł przeciwmgielnych.

Wystrój nadwozia kompletuje oznaczenie wersji "Monte Carlo" na przednich błotnikach, przyciemnione szyby Sunset i ozdobna końcówka układu wydechowego. Konfiguracja dostępna jest z kolorami nadwozia: czerwień Corrida, biel Candy, srebrny Brilliant oraz szary Metal.

Cennik Skoda Yeti 2015

Kabinę Yeti pokrywa tapicerka Sport z czerwonymi akcentami i białymi pasami, kontrastująca z czernią deski rozdzielczej. Inne ciekawe elementy dekoracyjne to czerwone przeszycia kierownicy i dywaników, sportowo wyprofilowane fotele, dedykowane, ozdobne listwy na progi drzwi, dekor imitujący stosowane w sporcie wyczynowym włókno węglowe oraz stalowe nakładki na pedały.  
   
Ceny wersji Yeti Monte Carlo zaczynają się katalogowo od 82 850 złotych. Aktualnie klient może liczyć na upust rzędu 5 700 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane