/  / Skoda Yeti Edition

CENY | Skoda Yeti Edition

null
© Skoda
null

Skoda Yeti – również jako Yeti Outdoor – jest już dostępna na polskim rynku w specjalnej wersji Edition. Ofertę objęto rabatem do 5.700 złotych.

Wersja specjalna Edition powstała jako forma uczczenia dwóch ważnych wydarzeń z historii firmy motoryzacyjnej znad Wełtawy, które przypadają właśnie w tym roku – to 120. rocznica powstania przedsiębiorstwa, a także 110-lecie licząc od momentu uruchomienia przez Czechów produkcji samochodów.

Skoda Yeti Edition oferuje w wyposażeniu standardowym takie elementy jak 17-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich wzór "Annapurna" lub "Matterhorn" (Yeti Outdoor), a także klimatyzacja manualna, regulacja wysokości dla fotela kierowcy, elektrycznie sterowane szyby przód/tył z podgrzewaniem, jak również trójramienna skórzana kierownica wielofunkcyjna z obszyciem w kolorze srebrnym.

W ofercie Skody Yeti Edition występują do wyboru wszystkie odcienie lakieru oprócz brązowego "Magnetic Brown", natomiast w gamie silnikowej – wszystkie motory za wyjątkiem podstawowego diesla 1.6 TDI 105 KM.

Dzięki ofercie rabatowej Skoda Yeti Edition kosztuje po obniżce od 73 350 złotych, natomiast jako Yeti Outdoor Edition – od 74 850 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane