/  / Skoda uruchomiła sprzedaż samochodów przez Internet

Skoda uruchomiła sprzedaż samochodów przez Internet

Skoda|
null
© Skoda
nullnull

Skoda uruchomiła serwis umożliwiający zakup samochodu przez Internet. Oferta dotyczy samochodów już wyprodukowanych w konkretnej specyfikacji, które stoją na placu u danego dealera.

Potencjalny klient decydujący się na zakup Skody przez Internet, można zawęzić wybór do modelu, paliwa i dealera lub podać zakres cenowy szukanego auta. Do wyboru jest także możliwość zapłaty gotówką lub jedna z ofert finansowania zakupu (kredyt bądź leasing), przez definiowanie elementów wpływających na koszty, takich jak: wysokość wkładu własnego, roczny limit kilometrów, czy liczbę rat.

Poza czysto formalną możliwością zamówienia samochodu przez Internet, importer oferuje kilka dodatkowych udogodnień, m.in. własny transport do salonu. Jeżeli nabywca mieszka w promieniu 50 km od wybranego salonu, Skoda oferuje podwiezienie z domu za darmo w dniu wydania auta. Jeśli dystans przekracza 50 km, oferuje podwiezienie np. ze wskazanej stacji kolejowej.

W ofercie internetowej nabywca może także otrzymać jeden z czterech bonusów:

- 2 lata darmowej myjni:
"Przez kolejne dwa lata masz zapewnione darmowe mycie auta co miesiąc, raz w miesiącu. To takie wygodne! Po prostu umów się i skorzystaj ze standardowego programu mycia. Sprawimy, że Twoje auto będzie dłużej wyglądało jak nowe."

- 2 sezony hotelu opon wraz z wymianą
"Przez dwa sezony bezkosztowo wymieniaj opony lub koła i zostaw zimowe lub letnie na przechowanie. Zima nadchodzi? Umów się na wizytę i Twoje zimowe opony zamontujemy za darmo. Przez zimę przechowamy bezpiecznie Twoje letnie opony. Wróć na wiosnę i zamienimy opony ponownie."

- 500 zł na akcesoria
"Kup nową Skodę online a dorzucimy do niej voucher na akcesoria o wartości 500 zł. Wybierz to, co Cię ucieszy, podczas przekazania auta. Jest z czego wybierać! Nasi doradcy pomogą Ci wybrać akcesoria idealne do Twojego samochodu marzeń."

- Wakacyjny przegląd z transferem na lotnisko
"Wybierasz się na wakacje i transfer na dworzec lub lotnisko chcesz mieć z głowy? Podwieziemy Cię Twoim autem w promieniu 50 kilometrów od salonu i zabierzemy je na darmowy przegląd. Gdy wrócisz, podjedziemy po Ciebie ponownie i oddamy w Twoje ręce coś, dzięki czemu poczujesz się jak w domu: Twoją nową Skodę."

Nabywca może także, wysyłając wcześniej formalną zgodę, poprosić o zarejestrowanie samochodu w jego imieniu. W tym przypadku koszty administracyjne (ok. 200 zł) muszą być opłacone gotówką przy odbiorze auta. Co więcej, zdalnie można wykupić także pełny pakiet ubezpieczeń w TU ERGO Hestia S.A.

Więcej informacji na stronie https://sklep.skoda-auto.pl.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane