/  / Skoda szykuje na lato mocne uderzenie

Skoda szykuje na lato mocne uderzenie

Skoda|
null
© Skoda
null

Po bardzo dobrym przyjęciu oferty specjalnej "Wpadnij w rytm promocji rocznika 2013" Skoda nie zwalnia kroku. W salonach obowiązuje teraz kolejna promocja umożliwiająca zakup modeli Fabia, Rapid i Roomster na korzystnych warunkach.

Fabia to jeden z najchętniej wybieranych samochodów na polskim rynku. Teraz walory Fabii w postaci niezawodnej, nowoczesnej technologii, komfortowego wnętrza i bogatego wyposażenia, w skład którego wchodzi m.in. klimatyzacja, są dostępne już za kwotę 36 300 zł.

Choć model Rapid dopiero zdążył zadomowić się na rynku, już zaskarbił sobie sympatię klientów, stając się kolejnym hitem czeskiego producenta. Teraz jego nowoczesny design, wysoka jakość i reprezentacyjny wygląd będą jeszcze przystępniejsze dzięki upustowi 4 700 zł.
   
Znany i ceniony przez rodziny model Roomster, z przestronną kabiną, sprytnymi rozwiązaniami ułatwiającymi życie wszystkim pasażerom i oszczędnym silnikom, stał się przystępniejszy w zakupie za sprawą upustu sięgającego 9 150 zł.

Ofercie towarzyszy kampania prowadzona w telewizji, radiu oraz w internecie. Charakterystycznym motywem przewodnim tych materiałów jest wciągająca gra instrumentów perkusyjnych, które razem tworzą odznaczający się pozytywną energią wizerunek marki, promowanej hasłem Simply Clever.

Równolegle z informowaniem o obowiązującej promocji jej celem jest też zaproszenie odbiorców do wizyty w salonach Skody, gdzie można odbyć jazdę próbną wszystkimi modelami z gamy marki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane