/  / Skoda Superb w wersji Outdoor

CENY | Skoda Superb w wersji Outdoor

SKODA|
null
© Skoda
nullnull

Oferta modelu Skoda Superb Combi poszerza się o nową wersję Outdoor, która lepiej nadaje się do jazdy po słabo utwardzonych drogach. Superb Outdoor kosztuje na polskim rynku od 105 550 złotych.

Wersja Outdoor w zamyśle marki to produkt adresowany do aktywnych osób, które potrzebują samochodu mogącego sprostać ich dynamicznemu stylowi życia. Najważniejszym elementem pakietu są osłony nadwozia, które nie tylko umożliwiają bezproblemowe korzystanie z wozu poza utwardzonymi drogami, ale i ułatwiają codzienną eksploatację chroniąc przed drobnymi kamieniami.  

Rozbudowane osłony zderzaków, boczne listwy ochronne oraz osłony nadkoli i progów bocznych podkreślają użytkowy charakter, podczas gdy srebrne listwy z przodu i tyłu wskazują na elegancki i sportowy styl tej wersji. Standardowo Superb w wersji Outdoor wyposażony jest też w ochronną listwę krawędzi załadunkowej i przyciemniane szyby Sunset.

Wersję Outdoor wyróżnia też dedykowany pakiet wyposażenia, w skład którego wchodzą m.in.: czarne relingi dachowe oraz obręcze kół ze stopów lekkich Trinity 18" w kolorze antracytowym.

Skoda Superb 2014 cennik

Za dodatkowymi elementami nadwozia idzie też zwiększona funkcjonalność podzespołów mechanicznych, pozwalająca pełniej korzystać z nowych możliwości samochodu: wyposażono go w system wspomagania ruszania pod wzniesienia HHC oraz system kontroli ciśnienia w oponach TPM.
   
Omawiany pakiet jest dostępny tylko dla wersji Combi, ze wszystkimi kombinacjami napędowymi standardowego modelu Superb (jest niedostępny jedynie z wersją GreenLine) i ze wszystkimi lakierami nadwozia z wyłączeniem kolorów flotowych.

Superb Outdoor dostępny jest w wersjach wyposażenia Ambition (od 105 550 złotych), Elegance (od 113 900 złotych) oraz Platinum (od 123 100 złotych). Ich wyposażenie może być jeszcze dodatkowo wzbogacone przez dedykowany pakiet Fresh, który uzupełnia funkcjonalny i wszechstronny charakter wersji. W jego skład wchodzi nawigacja Amundsen+, Bluetooth, wysokiej jakości sprzęt audio z dziesięcioma głośnikami i cyfrowym korektorem dźwięku (Sound System), asystent parkowania z przodu i tyłu, ogrzewana przednia szyba, stalowe nakładki na pedały, 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Trinity oraz czarne relingi dachowe.

Ten rozbudowany pakiet wyposażenia dostępny jest w cenie od 5 000 złotych dla wersji Elegance i Platinum oraz od 7 500 złotych w wersji Ambition.

Superb Outdoor startuje w cenie od 105 550 złotych (wersja z silnikiem benzynowym 1.4 TSI 125 KM). Klienci preferujący raczej auto w wersji wysokoprężnej mają natomiast do zapłacenia kwotę od 112 150 złotych; tyle kosztuje najtańszy w ofercie diesel 1.6 TDI o mocy 105 KM.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane