/  / Skoda Rapid w wersji Max

CENY | Skoda Rapid w wersji Max

Skoda|
null
© Skoda
null

Osoby zainteresowane kupnem modelu Skoda Rapid zaciekawi pewnie informacja, że w ofercie tego samochodu pojawiła się nowa seria limitowana Max. W ramach tej oferty Rapid posiada dodatkowe elementy wyposażenia przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Wersje Max zestawiono w trzech rodzajach wyposażenia: Active Max, Ambition Max oraz Elegance Max. Każdy z nich odpowiada standardowym poziomom wyposażenia wzbogaconym o wybrane, szczególnie pożądane przez klientów elementy.

Pierwszy z nich w swojej konfiguracji, obejmującej już m.in. komplet poduszek powietrznych i elektroniczny system stabilizacji toru jazdy, oferuje bez dopłaty klimatyzację Climatic i radio Blues z odtwarzaczem CD i MP3, o łącznej wartości 5 700 złotych.     
 
Przy wersji Ambition Max korzyść kupującego wynosi 4 050 złotych; klient zyskuje m.in. czujniki parkowania z tyłu, wyświetlacz Maxi-DOT, elektrycznie sterowane szyby z tyłu i dwa dodatkowe głośniki z tyłu.

Wybierając wersję Elegance Max, klient zyskuje natomiast 4 300 złotych, otrzymując bez dopłaty automatyczną klimatyzację Climatronic, 16-calowe obręcze kół ze stopów lekkich o wzorze Dione, przygotowanie pod telefon wraz z trójramienną skórzaną kierownicą wielofunkcyjną obsługującą radio i telefon, a także pakiet zimowy, w skład którego wchodzą podgrzewane przednie fotele i podgrzewane dysze spryskiwaczy szyby przedniej.

Promocyjny pakiet jest dostępny na warunkach promocyjnych identycznych z wyposażeniem Active Max w modelu Rapid GreenLine, który według danych fabrycznych zużywa średnio tylko 3,8 l oleju napędowego na 100 km.
 
Ceny modelu Rapid z poszerzonym wyposażeniem Max zaczynają się już od 43 850 złotych. Wersje te można łączyć z dodatkowymi elementami wyposażenia i wszystkimi dostępnymi standardowo jednostkami napędowymi, także z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią DSG.    
 
Zachowana została szeroka gama korzyści przy zakupie: upusty cenowe, preferencyjne metody finansowania i promocyjne pakiety ubezpieczeń. Już od 590 złotych klient zyskuje bogaty pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. W ich skład wchodzą preferencyjne stawki, bezpieczeństwo i wygoda likwidacji szkody, rozszerzona ochrona oraz zniżki przy zawieraniu umowy ubezpieczenia na kolejny rok.

Promocyjna oferta na model Skoda Rapid Max trwa do końca lipca.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane