/  / Skoda Rapid w atrakcyjnej ofercie finansowej

Skoda Rapid w atrakcyjnej ofercie finansowej

Volkswagen Bank Polska|
null
© Skoda
null

W listopadzie w polskich salonach sprzedaży zadebiutuje Skoda Rapid. Klienci zainteresowani zakupem nowego kompaktu mogą skorzystać z promocyjnej oferty Skoda Finance dedykowanej samochodom czeskiej marki.

Oferta obejmuje następujące produkty finansowe:
- Skoda Kredyt 5x20%, 4x25%, 3x33%
- Skoda Kredyt 4,99%
- Skoda Kredyt 50/50
- Skoda Leasing 108%

Rapid to nowa propozycja w segmencie aut kompaktowych. Model ten uzupełnia lukę pomiędzy dwoma popularnymi modelami Skody – Fabią i Octavią. Jest to auto dedykowane osobom, które poszukują przestronnego, praktycznego i dobrze wyposażonego samochodu dla całej rodziny w korzystnej cenie. Samochód sprawdzi się również jako rozwiązanie dla firm zainteresowanych zarówno niedrogim, jak i eleganckim pojazdem do swojej floty.

Dzięki ofercie Skoda Finance sfinansowanie zakupu Rapida jest łatwiejsze: klient może wybrać produkt finansowy dopasowany do swoich potrzeb: Skoda Kredyt 5x20%, 4x25%, 3x33%, Skoda Kredyt 4,99%, Skoda Kredyt 50/50, Skoda Leasing 108%.

Promocja finansowa łączy się z atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych. Kupując Rapida, klient może nabyć pakiet z promocyjną stawką 1590 zł.

Skoda Rapid z pełnym cennikiem

Dodatkowo klienci, którzy zamówią Rapida w terminie od 22 października do 31 stycznia 2013 i skorzystają z oferty Skoda Finance przygotowanej przez Volkswagen Bank Polska i Volkswagen Leasing Polska, otrzymają kupon zakupowy Orlen, zasilony kwotą o wartości 100 zł (liczba bonów na paliwo jest ograniczona).

W ofercie Skoda Finance dostępny jest kredyt średniookresowy 5x20% z niskim oprocentowaniem nominalnym 3,99% i prowizją bankową 5%, który jest rozwiązaniem dla osób mających możliwość pokrycia 20% wartości samochodu z własnych środków. Pozostała kwota spłacana jest w formie czterech rat rocznych z malejącymi odsetkami.

Kredyt średniookresowy dostępny jest także z opcją spłaty 4x25% (przy wkładzie własnym 25% wartości auta i trzech ratach rocznych) oraz 3x33% (przy wkładzie własnym 33% wartości auta i dwóch ratach rocznych). Finansowanie samochodu przy pomocy Skoda Kredyt 5x20%, 4x25%, 3x33% umożliwia klientom dopasowanie planu spłat do ich możliwości.

Dla klientów zainteresowanych zakupem Rapida bez konieczności ponoszenia wkładu własnego, Skoda Finance oferuje Skoda Kredyt 4,99%.  Klient, wybierając ten produkt finansowy, decyduje o dogodnym dla siebie okresie kredytowania (od roku aż do 7 lat), a oprocentowanie pozostaje na niezmienionym poziomie (4,99%).

W ofercie Skoda Finance dostępne jest również rozwiązanie dedykowane osobom gotowym pokryć znaczną część wartości samochodu już przy zakupie (Skoda Kredyt 50/50). Płacąc w salonie 50% wartości pojazdu, drugą część mogą uregulować bez odsetek po roku. Przez ten czas wolne środki można ulokować na lokacie.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą sfinansować nowego Rapid, korzystając ze Skoda Leasing 108%. Całkowity koszt leasingu wynosi 108% dla 36-miesięcznego okresu przy opłacie wstępnej w wysokości 20% i wartości wykupu 1%. Zależnie od potrzeb klienci mogą również wybrać inny okresu leasingu (od 24 do 60 miesięcy), wysokość opłaty wstępnej (od 10% do 45%) oraz wartość wykupu (od 1% do 25%).

Oferta Skoda Finance wraz z atrakcyjnym pakietem ubezpieczeniowym jest ważna do 31 grudnia bieżącego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane