/  / Skoda Rapid i pierwsze przymiarki cenowe

Skoda Rapid i pierwsze przymiarki cenowe

null
© Skoda
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Nowa Skoda Rapid, debiutująca przed szeroką publicznością z okazji jesiennych targów w Paryżu, wchodzi równocześnie do oferty na rynku czeskim. W najtańszej wersji Rapid kosztuje od 289 900 koron. Czescy klienci mogą już zacząć składać zamówienia na auto.

Oficjalny debiut rynkowy nowej Skody Rapid zaplanowano w Czechach na 20 października, jednak już teraz klienci mogą zapoznać się z informacjami zawartymi w cenniku i złożyć ewentualne zamówienie na interesującą ich wersję Rapida.

Na rodzimym rynku czeskim Skoda Rapid kosztuje w najtańszej wersji od 289 900 koron. Jest to samochód w odmianie wyposażeniowej Active, dysponujący silnikiem benzynowym 1.2 MPI o mocy 75 KM. Według danych fabrycznych, średnie zużycie paliwa w omawianej wersji to 5,8 l/100 km w cyklu mieszanym (emisja CO2 wynosi 134 g/km).

W skład wyposażenia seryjnego Skody Rapid na poziomie Active wchodzą takie elementy jak np. system ESP, sześć poduszek powietrznych, cztery zagłówki regulowane na wysokość, zamek centralny, zderzaki w kolorze nadwozia oraz lusterka boczne regulowane elektrycznie i podgrzewane.

Nowa Skoda Rapid zadebiutuje w Paryżu

Dwie pozostałe wersje wyposażeniowe dostępne dla Rapida (Ambition oraz topowa Elegance) kosztują odpowiednio od 314 900 oraz od 359 900 koron.

Dla osób, które zdecydują się na zakup Rapida do końca bieżącego roku, przygotowano w Czechach specjalną ofertę promocyjną na dodatkowe elementy wyposażenia: w ramach pakietu Plus klienci wybierający Rapida np. w wersji Active otrzymają za darmo klimatyzację oraz przyciemniane szyby.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane