/  / Skoda Octavia 4x4

CENY | Skoda Octavia 4x4

null
© Skoda
null

Na polskim rynku dostępna jest oferta wersji modelowej Skoda Octavia 4x4 – występującej teraz także jako limuzyna. Ceny rozpoczynają się dla omawianej konfiguracji od 88 700 złotych.

Wprowadzenie napędu 4x4 także do Octavii w wersji liftback wiązało się z rosnącym zainteresowaniem tym rozwiązaniem ze strony coraz szerszej grupy kierowców – także tych korzystających z samochodu w warunkach miejskich. W omawianej wersji Octavii do przeniesienia napędu służy układ Haldex piątej generacji.

Dzięki ofercie promocyjnej Octavia 4x4 liftback dostępna jest od 88 700 złotych za egzemplarz z silnikiem 1.6 TDI o mocy 105 KM, skonfigurowany według środkowego poziomu wyposażenia Ambition.
   
Podobnie jak w przypadku dotychczas oferowanych modeli, Skoda oferuje układ 4x4 w szerokiej gamie wariantów: w sumie z dwoma poziomami wyposażenia do wyboru, czterema jednostkami napędowymi oraz z dwoma skrzyniami biegów (ręczna lub dwusprzęgłowa przekładnia DSG).

Dopłata do Octavii w wersji kombi wynosi 4 000 zł.

Skoda Octavia 4x4 jest dostępna w programie "Skoda Kredyt Niskich Rat" od 845 zł miesięcznie (przy 48-miesięcznym okresie kredytowania, 30% wkładu własnego, rocznym limitem przebiegu 20 000 km).

Aktualne ceny poszczególnych wersji silnikowo-wyposażeniowych modelu Skoda Octavia III sprawdzić można TUTAJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane