/  / Skoda Kodiaq zaprasza do środka

Skoda Kodiaq zaprasza do środka

null
© Skoda
nullnullnullnullnullnullnullnull

Czesi po raz pierwszy prezentują wnętrze swojego najnowszego SUV-a. Kodiaq dysponuje w swoim segmencie najpojemniejszym bagażnikiem i możliwością zamówienia wersji 7-miejscowej.

W układzie konsoli środkowej ważne miejsce zajmuje ekran dotykowy do obsługi systemu multimedialnego i urządzeń pokładowych, jak również umieszczone pionowo otwory nawiewu powietrza. Skoda zwraca jednocześnie uwagę na łatwy dostęp i logiczne pogrupowanie przełączników oraz poszczególnych funkcji.

Skoda Kodiaq mierzy 4,70 m długości przy 1,88 m szerokości. To pierwszy model marki, który można będzie zamówić w wersji 7-miejscowej. Bagażnik należy do najpojemniejszych w segmencie: wersja pięcioosobowa oferuje od 720 do maksymalnie 2065 litrów po złożeniu oparć tylnych foteli.

Wśród rozwiązań firmowanych wspólną nazwą "Simply Clever" klienci będą mogli zamówić do Kodiaq m.in. cienkie listwy plastikowe, które chronią krawędzie drzwi przed obiciami. Przy otwieraniu samochodu listwa wysuwa się automatycznie, aby na wysokości klamki chronić krawędź drzwi przed obtarciem o sąsiedni samochód na parkingu czy w garażu.


comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane