/  / Skoda Fabia w wersji Edition

CENY | Skoda Fabia w wersji Edition

null
© Skoda
null

W tym roku Skoda ma podwójny powód do świętowania. Dla klientów też przygotowano coś ciekawego – to specjalna wersja Edition dostępna dla takich modeli z gamy jak Fabia, Rapid, Octavia oraz Yeti.

Wersja specjalna Edition powstała jako forma uczczenia dwóch ważnych wydarzeń z historii firmy motoryzacyjnej znad Wełtawy – to 120. rocznica powstania przedsiębiorstwa, a także 110-lecie licząc od momentu uruchomienia przez Czechów produkcji samochodów.

Skoda Fabia Edition bazuje na wersji wyposażenia Ambition – można ją wybrać dla odmiany nadwoziowej hatchback lub kombi. Z zewnątrz samochód oferuje takie elementy standardowe jak m.in. obudowa lusterek w kolorze nadwozia, reflektory przeciwmgłowe oraz przyciemniane szyby z tyłu, a także grill w kolorze czarnym z chromowaną obwódką. Standardowo auto porusza się na kołach 16-calowych ze stopów lekkich "Italia", natomiast za dopłatą 700 złotych można wybrać aluminiowe siedemnastki o wzorze "Twist Star".

W kabinie elementem wyposażenia standardowego wersji Fabia Edition jest mały pakiet skórzany obejmujący trójramienną kierownicę, gałkę dźwigni zmiany biegów oraz hamulca ręcznego (obszycie skórą oraz ozdobne szare szwy), panel instrumentów Edition, pakiet chrom, a także listwy dekoracyjne o wyglądzie jak ze szczotkowanego aluminium i obicia materiałowe z obszyciem szarą nicią.

Fabia Edition – z cenami od 47 330 złotych za wersję hatchback (od 51 830 złotych w przypadku kombi) – oferuje ponadto w serii m.in. elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego XDS+, ogranicznik prędkości jazdy oraz zestaw sześciu poduszek powietrznych.

Za 550 złotych wersja Fabia Edition może zostać wyposażona w sportowe zawieszenie – prześwit auta jest wówczas obniżony o około 15 mm. Natomiast na 750 złotych wyceniono "pakiet na bezdroża", który obejmuje specjalny zestaw amortyzacyjny, osłony elementów podwozia, a także prześwit zwiększony o około 8 mm.

W ramach promocji przygotowano dla klientów do wyboru ofertę pakietu przeglądów serwisowych za symboliczną złotówkę (obowiązuje przez pierwsze 4 lata lub do przebiegu 60 000 km) albo też instalację LPG firmy Landi Renzo dla silnika 1.0 MPI – za 1 750 złotych.

Oprócz Fabii seria specjalna Edition będzie też w najbliższym czasie dostępna dla modeli Rapid, Octavia oraz Yeti.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane